Ceník

Jednotná cena mé práce je:

987,- Kč

 

A co za svých 987,- Kč dostaneš ?

 

BaRu-Aru: Cesta Lásky

… V případě energetického obrazu:
dostaneš energetický obraz, samozřejmě 🙂 Formát, který si vyžádá tvůj zdravotní stav nebo situace, případně podle možností prostoru, kam přijde, maximálně do velikosti A0. Cena nezahrnuje rám, poštovné a balné. To připočítám podle skutečných nákladů.

 

 

 

 

 

 

… V případě diagnostiky příčin skrze automatickou kresbu (případně s karetním vhledem):
Věnuji ti 1,5 – 2,5 hodiny času. Za kratší čas tu práci nezvládneme a delší je oboustranně vyčerpávající. Najdeme vzorec, podle kterého ses do své situace dostal/a nebo se opakovaně dostáváš, pojmenujeme příčinu, stanovíme nejbližší procesní kroky k řešení. Budeš tedy přesně vědět, proč … jsi nemocný-á, tlustý-á, bez peněz, ve složitých vztazích atd. … a také co ve své situaci dál. K tomu ti namaluji přesně zacílený energetický obraz – na podporu uzdravení tvé situace. Je to bonus k diagnostice, bez rámu a poštovného. Maximální formát bonusového obrazu je A3/B3. Větší obraz ti ráda namaluji samostatně (na objednávku).

 

 

 

… V případě korálkových konstelací: provedu tě tvojí konstelací.
Korálkové konstelace je moje vlastní technika vedení konstelací. Zaměřuji se v ní na hledání nadřazené příčiny celé série témat. Korálkovým konstelacím nemusí předcházet diagnostika skrze automatickou kresbu, jako ode mě možná znáš / jsi znal/a z klasických skupinových konstelací. Více se o nich dočteš zde.

 

… V případě skupinových konstelací: provedu tě tvojí konstelací přesně podle výstupů z předchozí automatické kresby (z diagnostiky). Kresbu si domluvíme zvlášť (před konstelacemi), abychom našli příčinu, kterou chceme přes konstelace uzdravit. Kresbu máš v ceně konstelace. Konstelací tě mohu provést i bez předchozí kresby (tedy bez diagnostiky), ale hledání příčiny přes konstelace je ve srovnání s kresbou zbytečně zdlouhavé. Pro všechny. Konstelace mají potenciál uzdravovat, tak s tím zbytečně neplýtvejme.

Pokud při skupinových konstelacích otevřeme i nějaké moje téma, cena tvojí konstelace se snižuje z 987,- Kč na 500,- Kč.

 

 

 

… V případě diagnostiky patogenních zón:
dostaneš zákres do půdorysu tvého bytu / domu / pozemku. Určení zón, hloubky spodních vod, zlomů v podloží apod. Tohle má smysl, když chceš pochopit například, proč ve svém bytě špatně spíš, proč se doma hádáte víc na chodbě než v obýváku, proč jsi tak unavený v levém rohu, zatímco v pravém je ti líp, kde postavit dům a kde určitě ne, jak rozvrhnout místnosti, aby ses těmto věcem vyhnul/a. K tomu ti namaluji přesně zacílený energetický obraz – na podporu harmonizace prostředí, ve kterém žiješ / pracuješ / tvoříš. Je to bonus k diagnostice, bez rámu a poštovného. Maximální formát bonusového obrazu je A3/B3. Vetší obraz ti ráda namaluji samostatně (na objednávku).

 

 

 

 

 

… V případě geomantické práce, obřadů či rituálů:

je 987,- Kč odměna za každé završené i načaté 2,5 hodiny mého času včetně cesty. Nejde nějak moc odhadnout ani rozsah práce, ani délka obřadu. To se odvíjí podle prostředí, situace, účastníků … vyčíslíme si tedy skutečně odžitý čas a odměnu rozpočítáme tak, abychom se podíleli všichni.

BaRu-Aru: Geomantická práce a zasvěcení účastníků na Řípu a na Sněžce (prosinec 2018)

 

Jednotná cena 987,- Kč neplatí pro:

 • Individuální konstelace
  Při individuální konstelaci pracujeme jen ty, já, Mája a 1-2 pomocníci, přibližně 5-6 hodin. Tento čas věnujeme jen tobě a tvým tématům podle výstupů z automatické kresby. Cena individuální konstelace je 4.321,- Kč včetně diagnostiky (neplatíš tedy ještě oněch 987,- Kč za automatickou kresbu, je to cena komplet).
 • Rámy obrazů, balné a poštovné
  To připočítávám ke každému obrazu dle skutečných nákladů,
 • Cestovné
  Ráda za tebou někam dojedu, jen od tebe potřebuji kompenzovat cestovné, a to ve výši 200,- Kč za každou započatou hodinu cesty tam a cesty zpět.

O tom všem se vždycky domluvíme předem.  Kdyžtak se raději ptej. Nedorozumění jsou zbytečná.

 

BaRu-Aru: Posvátný talíř a stroj času

 

Doplňující informace:

 

Způsob platby
Přijímám platby:

 • v hotovosti,
 • ve stravenkách,
 • převodem na účet,
 • platební kartou (pokud se mi teda zrovna spáruje terminál s telefonem – to je nejisté – tak si zvol raději ještě náhradní způsob).

 

Platba v eurech nebo zlotých
Celkem často výletuji za turistikou na Slovensko, do Polska a při pobytu ve svém rodném Českém Švýcarsku také do Německa. Takže se eventuelně můžeme domluvit i na platbě v eurech nebo zlotých, protože je soukromě příležitostně uplatním v nějaké tamní kavárně či hospůdce. Doklad na mé služby ale dostaneš jedině v korunách, a to dle výše uvedeného ceníku.

 

Vouchery a dárkové poukazy
Ano, i to je možné. Neměj však přehnaná očekávání, že obdarovaný bude skákat radostí. Tvoje cesta nemusí být jeho cestou 🙂 Nicméně poukaz vystavit můžeme a když to náhodou neklapne, tak pak společně dořešíme, co s tím 🙂

 

Výměnný obchod
Nebráním se kompenzaci formou výměnného obchodu (moje služba za tvoji službu či zboží protihodnotou), neměla bych problém zapojit se do nějakého fungujícího systému lokální ekonomiky, pokud by nám to oboustranně vyhovovalo.

Oblasti výměnného obchodu, ve kterých u mě určitě uspěješ: miluji oděvní látky – nechávám si šít šaty, ráda mlsám kvalitní domácí výrobky a výpěstky, přivítám paní na úklid, sebepéče – kosmetika, mani-pedi, relaxační a zdravotní masáže, reklama a marketing, moje reklama na tvoje auto apod. Kdyžtak nabídni

 

Splátky
Není problém. Domluva osobně.

… protože kde je vůle, tam je cesta 🙂

 

 

BaRu-Aru: Boží Láska a Hojnost

 

S láskou a úctou
BaRu-Aru *Amarelis