Geomantie

To je taková moje služba Zemi, skoro až nějaké poslání, řekla bych.

Je to o udržování a rozvoji silového pole Země v energiích mně přirozených nebo mně svěřených.

Povolání do služby přichází většinou nenadále, neplánovaně, podle aktuální potřeby.

To je v tomto základním rozsahu služba pro tebe vědomě nepoužitelná. V tomto případě mě pravděpodobně jen někde potkáš s holí a zvonky v ruce a budeš si při pohledu na mě klepat na čelo, že jsem asi blázen. V poho, to dávám.

Říp
Sněžka

 

Pro tebe jsou použitelné tři případy:

  1. Když se moje geomantická práce týká přímo tebe = máš projít / jsi připraven projít nějakým zasvěcením. Tehdy ale vyhledám já tebe.
  2. Když se moje geomantická práce týká místa nebo činnosti s tebou nějak spojené/ho … to bývají většinou akce skupinové v tobě blízké lokalitě, mnou předem soukromě či veřejně avizované … jako například “Rituál osvobození a uctění kultu býka”, kterým jsem prováděla účastníky vloni o adventu (2018) na Kotaři, “Rituál uctění života”, kterým jsem prováděla účastníky letos na Velikonoce (2019) na Megoňkách atd. Buďto cítím já, že tam máš být a pozvu tě, nebo se k tobě informace dostane nějak jinak a ty v tu chvíli víš, že tam máš být a dostavíš se.
  3. Když si moji práci objednáš pro realizaci na tvých pozemcích, což zpravidla pojímám v uměleckém / výtvarném duchu a pouze tehdy, je-li to v souladu se silami Země a duchem místa. Což úplně stejně platí i pro body 1 a 2.

 

Odměna

ad 1) neplatíš

ad 2) Jednotná odměna je 987,- Kč bez cestovného. Při tomto nejde nějak moc odhadnout ani rozsah práce, ani délka obřadu. Vše se odvíjí od místa, prostředí, situace, účastníků … vyčíslíme si tedy skutečně odžitý čas (včetně jízdy) a odměnu (včetně jízdného) rozpočítáme tak, abychom se podíleli všichni. Týká se akcí, rituálů, obřadů či poznávacích výletů ve společném zájmu a výhradně tehdy, je-li to ve vhodném načasování, v souladu se silami Země a duchem místa.

ad 3) dle individuální domluvy, která zohlední místo (dojezd), tvůj záměr, mé možnosti, rozsah práce.

 

S láskou a úctou

BaRu-Aru *Amarelis