Konstelace 25.7.

V úterý 25.7.2017 proběhnou v ostravské Setkávárně systemické konstelace. Povede je MUDr. Martin Daniel, výborný terapeut a velice kvalitní lektor.

Martina jsem poznala 19.3.2017 na jeho přednášce v Karviné. Byla to jediná akce tamního esoterického festivalu, které jsem se zúčastnila. Téma bylo Uzdravení vnitřního dítěte. Aktuální snad pro všechny.

Martin mě hodně zaujal tím, jaký je pohodář, že ze sebe vůbec nic nedělá, je naproto uvolněný, jde k jádru věci, uplatňuje terapii pravdou. Je velmi svérázný. Osobně jsem se zúčastnila jeho kurzu, kde jsem hloubkově poznala jeho práci. Vnímám ji jako přesnou a bezpečnou. Proto jsem si také dovolila pozvat ho již podruhé sem k nám, mezi lidičky, se kterými spolupracuji na jejich i svém osobním rozvoji.

Oslovit Martina o konstelace vyplynulo z posledního malování mandal 12.7.. V rámci cyklu “Schopnosti – Dovednosti – Umění” jsme si malovali téma “Odpouštět”. Je jasné, že s takto těžkým tématem vyplavaly na povrch hodně těžké věci, které je vhodné uchopit trochu ráznější rukou. Což Martin splňuje dokonale.

Je to akce trochu narychlo, ale situace si to vyžádala. Všechny Vás tedy srdečně zvu – ať už jste byli na mandalkách či nikoli. Setkání s Martinem a nahlédnutí na “své věci” stojí za to 🙂

 

Jak to funguje

Konstelace: jak fungují, jak s nimi Martin pracuje a spousu dalších informací, které by Vás mohly zajímat, najdete na Martinově webíku www.smysl.com.

Co si můžete přes konstelace řešit – na co můžete nahlédnout, co pochopit: ze své vlastní zkušenosti můžu říct, že snad úplně všechno. Zdraví, vztahy, práci, hojnost atd. atd. … rozklíčujete si příčiny, které můžete rovnou začít odstraňovat.

Velice silná je i “pouhá” účast v konstelaci někoho jiného. Není náhodou, že se zrovna Vy ocitnete v dané roli 😉

 

Organizační informace

Kdy: 25.7.2017 od 11:30 (přicházet můžete i průběžně, jak stíháte – budeme pracovat určitě do pozdního odpoledne)

Kde: Setkávárna ve Stodolní ulici v Ostravě (Stodolní 1785/31, Moravská Ostrava)

Kolik to stojí: 2.000,- Kč kdo si konstelaci postaví, ostatní 300,- Kč.
Podle počtu účastníků se domluvíme na příspěvku pro Setkávárnu za poskytnuté zázemí.

Rezervace místa: můžete smskou nebo mejlíkem … obojí najdete v záložce Kontakt.

Co vzít s sebou: pohodlné oblečení, pití, svačinu. Základní drobné občerstvení je v Setkávárně k dispozici (čajík, kafíčko, sem tam nějaká sušenka). Za čajík a kafíčko spoříme Setkávárně do kasičky. A když budete chtít přinést něco, o co se s ostatními rádi podělíte, určitě to taky přispěje k milé atmosféře 🙂

 

Tak ahoooj v úterý 😉