Kurz diagnostiky s automatickou kresbou

Halohola, konečně vyhlašuji kurz diagnostiky s automatickou kresbou 🙂

Protože se mě často ptáte, zda budu někdy pořádat kurz na automatickou kresbu … respektive hlavně na diagnostiku z automatické kresby … tak hlásím, že je to tady! Začínáme v neděli 24.2.2019.

Ráda Vám předám své znalosti a zkušenosti, abyste měli možnost využívat tento krásný projektivně-diagnostický nástroj pro svou radost, pohodu, sebepoznání i uzdravování vztahů.

Kurz bude rozdělen do pěti lekcí, které na sebe tématicky navazují tak, aby se postupně rozvíjely Vaše schopnosti číst z kresby.

 

Kdy:
Lekce 1: neděle 24.2.2019
Lekce 2: neděle 24.3.2019
Lekce 3: neděle 28.4.2019
Lekce 4: neděle 26.5.2019
Lekce 5: neděle 23.6.2019
vždy od 10:00 do 15:00/16:00 … viz Kalendář.

 

Kde:
Zámeček na Čeladné 371, Čeladná (v Beskydech)

 

Náplň kurzu:

1. Automatická kresba jako nástroj relaxace, sebeléčení, osobního rozvoje
úvod do tématu, základní využití kresby, nácvik uvolnění mysli i ruky, etika

2. Diagnostika energetického pole prostředí
silové pole Země, patogenní zóny, spodní vody, využití pro běžný život

3. Diagnostika energetického pole člověka
aura, čakry, nemoci
kresba jako alternativní nástroj k odhalení vnitřních i vnějších příčin nemocí

4. Vztahy a životní situace
jak nás ovlivňují, co nás učí

5. Rodové a karmické zátěže
kresba jako alternativní diagnostický nástroj v epigenetice (rodové dědičnosti) – co si neseme jako rodovou zátěž, co jako zátěž předchozích inkarnací a co s tím, když to víme…

Témata jsou zvolena tak, aby na sebe navazovala a postupně rozvíjela Vaši schopnost číst z automatické kresby. Pracovní odstup mezi tématy je 1 měsíc, aby se to vžilo.

 

Rozsah kurzu:

Základní rozsah kurzu je 5 lekcí x 5 hodin.
U pokročilých (kdo už máte s kresbou zkušenost a jen si chcete doladit úroveň a rozsah poznání), se samozřejmě domluvíme individuálně. Když do tohoto “hupsnete hned”, můžeme rozsah upravit podle Vašich aktuálních dovedností.

 

Budeme pracovat intuitivně a podle potřeb skupiny. Budeme pracovat s Vašimi vlastními tématy a učit se na osobních příkladech. Kurz má tedy pro účastníky nejen naučný, ale také terapeutický – ozdravný účinek.

Jako nadstavbu kurzu můžeme v případě zájmu postavit konkrétním zájemcům konstelace podle výstupů z kresby, abyste viděli, jak to všechno funguje v praxi. Absolventům také ráda poskytnu v jejich úplných začátcích mentoring (odborný dohled).

 

Cena:
5.000,- Kč za celý (skupinový) kurz při samostatných platbách za jednotlivé lekce (1 lekce = 1.000,- Kč).

4.500,- Kč za celý (skupinový) kurz při úhradě celého kurzu najednou (před anebo při první lekci).

 

Individuální (soukromé) lekce a lekce mimo vyhlášené termíny

Kurz jsem ochotna poskytnout i individuálně a dálkově. Cena individuálních konzultací je dle běžného sazebníku mého času, tj. 1.000,- Kč za 1.5 až maximálně 2.5 hodiny času s tím, že kolik času využijete, tolik využijete. Vycházejte ovšem ze základního rozsahu kurzu 5 x 5 hodin, ze kterého nemůžu slevit, pokud nejste pokročilí (viz info výše – rozsah kurzu).

První soukromá lekce mimo vyhlášené termíny je například už 14.2.2019. Můžete se přidat.

 

Rezervace:
telefonicky u mě: 736 249 045

 

Maximální počet účastníků kurzu je 8 osob.

 

Časté dotazy (FAQ):

 1. Můžu se automatickou kresbu a diagnostiku z automatické kresby naučit … nebo je to vrozené?
  Ano, můžeš se to naučit. Úroveň tvých schopností je odvislá od vodivosti tvého těla, tj. od schopnosti těla vvnímat a vést mimosmyslové (telepatické) signály. Vodivost tvého těla ovlivňuje strava a především mentální zátěže (bloky). Některými tě v kurzu provedu (pojmenujeme je a odstraníme), ostatní je na tobě a tvém přístupu k sebepoznání.
 2. Co když se mi nehodí některý termín. Poskytuješ i soukromé lekce?
  Ano, pokud se ti nehodí termín, můžeme “dohnat” učivo soukromě. Soukromě můžeš také absolvovat celý kurz. Cenu za soukromé lekce uvádím výše v informacích ke kurzu. Je de facto stejná jako cena jakékoliv individuální konzultace či terapie se mnou, tj. 1.000,- Kč za 1.5 až maximálně 2.5 hodiny času. Základní rozsah kurzu je 5 x 5 hodin.
 3. Je možné absolvovat kurz dálkově?
  Ano, je to možné. Pro dálkové konzultace využívám kombinaci telefon – viber nebo telefon – whatsapp. Pokud však nemáš s automatickou kresbou zkušenost, doporučuji ti osobní účast alespoň v začátku kurzu.
 4. Je možné vynechat nebo přeskočit témata?
  Ne. Pokud vynecháš, je nutné si vynechanou lekci doplnit, abys mohl pokračovat v další lekci kurzu. To znamená, že tě nevezmu na 3. lekci, pokud jsi neprošel jedničkou a dvojkou. Jestli ale projdeš jedničkou a dvojkou a na třetí lekci už třeba nepřijdeš, to je tvoje volba. To víš jen ty, jaký rozsah poznání ti stačí. Já se ti budu snažit předat takový rozsah poznání, jaký sama mám. Jestli o to stojíš a jestli to využiješ v plném rozsahu, to už nechám na tobě. Jsi svobodná, moudrá bytost 🙂
 5. Co si mám vzít s sebou?
  Pastelky a ořezávátko. Stačí základní sada pastelek (8 nebo 12). Doporučuji ti Flamingo nebo Maped. Docela jim vydrží tuhy. Papíry nemusíš.
  Občerstvení bude zajištěno, ale jestli chceš mít jistotu “toho svého”, tak si vezmi. Na oběd je možné dojít si do zámecké Stodoly. Oběd není v ceně kurzu.
 6. Je možné domluvit si před kurzem či po kurzu konzultaci / terapii s tebou?
  Ano, samozřejmě. Využij toho, že sem pojedeš 🙂
 7. Je možné tam někde přespat?
  Ano. Kurz probíhá na Zámečku na Čeladné. Součástí Zámečku je hotel. Viz www.hotelzamecek.cz

 

Děkuji a těším se 🙂

Automatická kresba

 

S láskou a úctou
BaRu-Aru