Magický úplněk květů a obraz 5. lunárního cyklu – jaké nesou energie?

Dnes (18.5.2019) končí 5. lunární cyklus. Je úplněk. A tak bych ráda zorientovala tvoji pozornost k obrazu, který vystihuje jeho energie. Může totiž podpořit témata, která jsi během tohoto cyklu začal/a a nedokončil/a.

Magický úplněk květů

5. lunární cyklus nese energie života, plodnosti a úrody. Co jsi v tomto období zasel/a, to budeš sklízet. Doslova i obrazně. Obraz ti může pomoct zůstat se semínky své práce v kontaktu a podpořit jejich vyklíčení. Máš příležitost být se svým záměrem a životadárnými energiemi 5. luny ve spojení skrze obrazové a energetické vjemy.

Úplňku tohoto období se prý po indiánsku říká úplněk květů.

 

 

Energie v obrazu ukrytá

Obraz je energetický. To znamená, že nese spoustu informací na pozadí, které nejsou vidět, ale prostupují k tobě v konkrétních vlnových délkách. Jestli tě obraz něčím oslovuje, přitahuje, nebo také odpuzuje (i to se může stát), znamená to, že s tebou pracuje. Ladí tě na vyšší frekvenční úroveň, než teď máš. Můžeš se v jeho přítomnosti vyzdravit, nebo naopak onemocnět, abys došel vyzdravení. Toho se ale nemusíš bát. Pokud máš tělo na nějaké úrovni zanesené (ucpané) emočními bloky, o kterých třeba ani nevíš, tak to energie obrazu prostě jen rozhýbou a ty dostaneš příležitost je řešit.

Obraz si nemusíš kupovat. Spolupracuje s tebou i tak, jak ho vidíš. Je to ale dost nekvalitní fotka, kde se ve sluníčku odrážím i já :-), takže chceš-li mít svůj vjem čistý, originál je originál 🙂

 

Energie vášně a láskyplných vztahů

Dnešní úplněk dojde svého naplnění ve 23:11, ve znamení štíra. Přeje tedy lásce, vášni a vztahům. Má potenciál vztahy vyzdravit a rozvinout … nebo v lásce a úctě ukončit ty nefunkční. K originálu obrazu ti proto nabízím jako úplňkový bonus vztahovou kresbu (v ceně obrazu). To znamená diagnostiku nějakého tvého vztahu skrze automatickou kresbu. A nemusí jít jen o vztah partnerský. Může jít o vztah s rodiči, s dětmi, s kolegy v práci, s přáteli, k sobě samé/mu … a tak. Prostě vztah. Můžeš se dozvědět, co se ze vztahu učíš a co můžeš skrze něj ve vztahu k sobě vyzdravit. Pro inspiraci si přečti třeba článek s názvem Proč se se mnou nebaví kamarádka. Diagnostiku v pohodě zvládneme na dálku (po telefonu), nemusíme spolu být v jedné místnosti. Ale samozřejmě můžeme 🙂

Cena obrazu je 920,- Kč.

Bez poštovného a balného, jinak komplet. S rámem i s bonusovou kresbou. Formát A4/B4.

Jestli do toho jdeš, tak zavolej. Telefon je 736 249 045.

 

Vedlejší i přímý efekt tvé investice

Zakoupením obrazu podporuješ mé osobní aktivity v péči o beskydské lesy … o těch se můžeš dočíst třeba v sérii mých článků s místopisnou a ekologickou tématikou “Až se příště narodím, budu lesní vílou”.

V této sérii jsem dosud publikovala:

 

Další mé obrazy objevíš tu: andelskaposta.cz/obrazy

No a za chvíli vstoupíme do energií 6. luny … 🙂

 

Děkuji ti za podporu i sdílení.

 

S láskou a úctou

BaRu-Aru