Chalupa Mája

… srdíčková dovolená v Českém Švýcarsku

 

Chalupa Mája se nachází v Janově nad Hřenskem, na kraji Národního parku České Švýcarsko. V docházkové vzdálenosti k Pravčické bráně, do lodičkových Soutěsek nebo na vyhlídkový Belveder.

Stojí v samostatné osadě pěti chalup, nazývané “Bušeranda”. Je tu pohoda a klid 🙂

Jméno nese po mé úžasné rotvajlerce Máje … to je tak, když jsem srdíčkem i vzděláním včelařka 🙂 Zahradu tedy samozřejmě najdete plnou úlů. Dnes už sice neobsazených, ale to se třeba někdy zase změní.

Na chalupu se můžete podívat zde: Chalupa Mája

 

Proč svou chalupu v Českém Švýcarsku pronajímám?

2.7.2015 se začala psát nová etapa mého života. Kamarád mě tehdy svezl do Ostravy – na návštěvu a abych si zkrátila cestu na Slovensko. Jaké bylo mé překvapení, když jsem se 3.7.2015 ráno probudila s pohledem do zahrady, kde stál můj strom. Strom, který jsem odmalička vídala ve snech. V tu chvíli jsem pochopila, že na Ostravsku jsem doma. O rok a kousek později, 6.11.2016, jsem pak už natrvalo opustila svůj vlastní dům a přijala novou životní roli. Dnes bydlím spokojeně v Havířově. Stala se ze mě Slezanka.

Chalupa, kde jsem do té doby žila, však zůstala prázdná. A to žádnému domu nesvědčí. Usoudila jsem se proto, že nejmilejším řešením bude podělit se o ni s těmi, kdo chtějí na dovču do Českého Švýcarska. Vznikla tak rekreační “Chalupa Mája”.

 

Jak si Chalupu Mája zamluvit

Péči o chaloupku i o hosty, stravování, informační služby, úklid atd. zabezpečuje přímo v obci náš rodinný Hotel U Zeleného stromu.

Tel. – rezervace: 731 210 753 (taťka)

 

 

Je to obyčejná chalupa, která prochází svým vývojem. Nečekejte hogo fogo, čekejte pohodu a klid. Mája je totiž chalupa pro lidi, kteří se o sebe umí a chtějí postarat sami 🙂

Bude mi potěšením, když svou přítomností přispějete k radostné atmosféře místa.

Když budeme mít štěstí, třeba se v Janově i potkáme. Proto neváhejte proznámit svůj záměr až pojedete. Třeba tam zrovna tou dobou budu.

 

Přeji Vám prima výlet do Českého Švýcarska a těším se na Vaše zážitky 🙂

 

S láskou a úctou

BaRu-Aru *Amarelis