Čím ti teď aktuálně mohu andělsky posvítit na cestu?

(aktualizováno k 16.09.2020)

Nabídku a ceny mých služeb vyčteš na novém webíku www.BaRu-Aru.cz. Zde najdeš spíše takovou souhrnnou inspiraci, co si objednat … anebo jak mé veřejné statky využít pro svou radost.

Mohu ti posvítit:

Inspirací skrze sebe a své životní karamboly.
To si počteš teda 🙂 Záložka „O mně“.

Inspirací skrze své články.
Čtení pro chvíle ne/pohody. Záložka „Nástěnka – Moje příspěvky“.

Sdílením svých poznatků a zkušeností ke tvému tématu v krátkých poradenských rozhovorech. Najdeš v nabídce služeb na novém webíku www.BaRu-Aru.cz.

Energiemi z vystavených obrazů.
Skrze barvy a symboly pracují energetické obrazy s tvým podvědomím a otevírají tě tématům zastrčeným někde hluboko uvnitř tebe. Vedou tě cestou všeobjímající lásky, poznání vnitřní pravdy … cestou sebepoznání. Jestli se ti některý obraz líbí, stáhni si ho a pracuj s ním. Anebo si kup originál, je-li na prodej 🙂 Záložka „Obrazy“.

Energiemi tvého vlastního obrazu.
Ráda namaluji obraz jen pro tebe. Přesně zacílený na tvá témata nebo do tvých prostor. S poselstvím pro tebe, tvoji rodinu, pracovní kolektiv, pro tvoji situaci. Záložka „Obrazy“.

Energetickým kalendářem / diářem z měsíčních obrazů, které tu vidíš.
Záložka “Energetický kalendář“. Budu připravovat i na rok 2021.

Diagnostikou příčin skrze automatickou kresbu – zdraví, vztahy, peníze
Zabývám se chronickými nemocemi, epigenetikou (rodovou dědičností), rodinnými a partnerskými vztahy, financemi. Pojmenujeme spolu příčinu situace, ve které jsi a necítíš se v ní už dobře a stanovíme procesní kroky na cestě uzdravení. Více už na webíku www.BaRu-Aru.cz.

Uzdravením příčin skrze Konstelace.
Provedu tě usmířením příčin zjištěných diagnostikou. Tedy procesem uzdravení příčiny situace, ve které jsi a necítíš se už dobře. Pracuji s konstelacemi vnitřních osob, systemickými konstelacemi, konstelacemi zoči voči (moje vlastní technika) a korálkovými konstelacemi (moje vlastní technika). Individuálně či skupinově. Záložka „Konstelace“.

UŽ NE.
Následkem korony jsem se rozhodla pracovat pro Vás už pouze rukama – maluji obrazy, kameny, zhotovuji náramky – vše pro Vás na míru. Také nadále načítám a zakresluji patogenní zóny, věnuji se geomantii, uklízím les. Díky za každou novou zakázku tohoto typu 🙂

Diagnostikou rodinného prostředí a rodinných vztahů, doporučením nejbližších procesních kroků k řešení problému, metodickým vedením či ucelenou rodinnou terapií … při problémech s dětmi (zdraví, vztahy).
I když se problematicky jeví děti, problém je vždycky v rodičích. Proto u dětí pracuji s celou rodinou.
Jestli se tedy cítíš na to podívat se jako rodič skrze své dítě sám na sebe, jestli se cítíte na to podívat se jako rodiče skrze své děti na svůj vztah, přijď/te. V opačném příchodě nechoď/te, je to zbytečné. Ozkoušeno 🙂 Záložka “Diagnostika vztahů a příčin

UŽ NE.
Následkem korony jsem se rozhodla pracovat pro Vás už pouze rukama – maluji obrazy, kameny, zhotovuji náramky – vše pro Vás na míru. Také nadále načítám a zakresluji patogenní zóny, věnuji se geomantii, uklízím les. Díky za každou novou zakázku tohoto typu 🙂

Můžeme spolu prožít kurz osobního rozvoje, při kterém tě provedu transformací / procesem pochopení a přijetí sebe sama. Záložka „Kurzy“.

UŽ NE.
Následkem korony jsem se rozhodla pracovat pro Vás už pouze rukama – maluji obrazy, kameny, zhotovuji náramky – vše pro Vás na míru. Také nadále načítám a zakresluji patogenní zóny, věnuji se geomantii, uklízím les. Díky za každou novou zakázku tohoto typu 🙂

Vyrobím ti tričko s láskyplnými energiemi z Beskyd.
Maluji energie beskydských kopců, mezi kterými žiji, a to v přesném nacítění na tebe. V obrazu propojuji tvoji srdeční čakru se srdeční čakrou „tvé“ části Beskyd. Obraz tisknu na tričko, ať můžeš mít tyto výjimečné energie našich hor vždycky s sebou. Ve výjimečných případech ti nacítím a vymaluji i České Švýcarsko, kde jsem se narodila a kde dodnes vlastním rekreační objekty.

Vyrobím ti jemnocitný nebo silový náramek s energiemi Beskyd – tobě na míru dle energetické diagnostiky.
Pro lesní víly i tvrdé pankery. Pro radost, ochranu i láskyplné propojení s „tvými“ kopci. Záložka „Náramky“.

Vyrobíme ti s JaGou přívěsek s energiemi Beskyd.
Pro andělky i pankery, bajkerky i bajkery. Záložka “Přívěsky“.
UŽ NE.

Vymaluji ti kámen s energiemi Beskyd.
Tobě na míru, pro tvoji potřebu, případně jako energetický zářič pro harmonizaci místa, kde žiješ. Více už na webíku www.BaRu-Aru.cz.

Provedu tě po silových místech Beskyd, případně Českého Švýcarska.
Budeš-li připraven/a, možná zažiješ i nějaký rituál či proces zasvěcení do energií moci Země.
UŽ NE.

Můžeme spolu prožít výlet za poznáním Beskyd a možná i Českého Švýcarska.
Beskydy celoročně, České Švýcarsko od jara do podzima. V sezóně Beskydy i po bajkersku. Záložka „Průvodcované výlety“.
UŽ NE.

Uklidím les, louku, břeh řeky …
… cokoli ve volné přírodě (a to především v Beskydech), kde je binec a ty na to nemáš myšlenku nebo čas. Záložka „Úklid lesa“.

Načtu patogenní zóny prostředí, ve kterém se pohybuješ nebo zamýšlíš se pohybovat.
Zakreslím ti spodní vody, prameny/zřídla a jiná zatížení, včetně migračních drah hmyzu a živočichů na tvém pozemku, nebo na pozemku, o který máš zájem. Ať nekupuješ zajíce v pytli nebo bez rozmyslu nestavíš dům, kde se ti pak bude špatně žít a tvořit. Zjistíme i zóny pro odpočinek a relaxaci. Můžeme se pobavit, co s tím, když už někde jsi. Záložka „Patogenní zóny“.

Pronajmu ti svoji chalupu v Českém Švýcarsku či zprostředkuji ubytování v našem rodinném hotelu. Tamtéž. V Janově nad Hřenskem. V docházkové vzdálenosti k Pravčické bráně.
A sejdeme-li se časově (tj. když budu zrovna i já pobývat ve svém rodném Janově nad Hřenskem), nabízí se ti při té příležitosti možnost využít některou z mých výše uvedených průvodcovských služeb 🙂 Záložky „Moje chalupa“ a „Můj hotel“.

Vyrobím ti dárkový poukaz
Všechny mé služby můžeš pojmout i jako dárek pro někoho tobě blízkého a udělat tak radost hned trojnásobnou – sobě, jemu i mně.

Čím dál chci /vedle diagnostiky, osvěty či úklidu/ své společnosti a přírodě prospět … a jak mi v tom třeba můžeš i ty napomoct, najdeš v záložce “Moje vize.

Kéž tě tedy něco z mých služeb osloví či inspiruje. Ideálně ke spolupráci, na kterou se moc těším.

Ceny mých služeb vyčteš v Ceníku. Děkuji ti za zakázku – příležitost pro život.

S láskou, úctou a srdečným přáním „Světu Mír“

BaRu-Aru *Amarelis alias Anděl Panker
Dáma s lucernou, čarodějka moci Země, princezna beskydského draka, kněžka Radegastova. A taky relativně normální ženská 🙂