Můj tým

To jsou lidé a bytosti, se kterými se doplňujeme ve schopnostech a dovednostech, můžeme si věřit a navzájem se na sebe spolehnout. Dohromady jsme schopni poskytnout komplexní službu, za kterou si ručíme.

Anděl Panker … tedy Já 🙂

Mě už znáš. V našem týmu zmatkař, popleta, trvale mimo realitu všedních dní, zato ale s přesným diagnostickým zacílením na příčiny tvých problémů s a jednoznačnou schopností vyvést nás pohledem shůry ze všeho, do čeho nás namočím. V našem týmu se orientuji na tebe.

Můj Muž … tedy JaGa 🙂

Horal a bajker tělem i duší. Nerad se fotí, ale vypadá asi nějak takhle 🙂 🙂 🙂

Taky se nerad staví do konstelací, ale kdo ho v konstelaci zažil, ten se po něm vždycky ptá, když s námi pak někdy není. Zpravidla totiž ztělesňuje otcovské energie, a jakože to faaaakt umí. Nerad sice fotí sebe, ale rád a dobře fotí jiné skvosty přírody. Miluje naše hory, v tichosti a s klidem jimi nás i druhé provází. Má bezedný batoh, odkud vždycky vyloví všechno pro naši pohodu. Rád podrží každý můj záměr, do každé akce přináší zcela jasně mužský a pragmatický element. Nikdy neuhýbá od svého záměru. V našich společných aktivitách se orientuje na průvodcované výlety, trpělivý náslech a úpravy mých článků a textů, výrobu bajkerských náramků a přívěsků 🙂

Naše rotvajlerka Mája

Strašidlo se smyslem pro humor.

Při terapeutických aktivitách načítá a stabilizuje emoce. Když má náladu, přináší světlo, lásku a klíčové informační rozuzlení do konstelací.

Mája už na nás jen dohlíží a informace posílá jinými cestami. Dne 21.4.2020 přešla za Duhový most.

No a samozřejmě všichni hoteláci z Janova

… mamča, taťka, snídaňová babička Evička, prdelatá Péťa, indián Johny a všichni ti další, kteří se starají o tvoji či naši společnou pohodu, když tam jsme.

Kde tam? No samozřejmě na hotelu … v Českém Švýcarsku … U Zeleného stromu.

Tak, teď už víš 🙂

Snad někoho z nás poznáš i osobně. Těšíme se.

S láskou a úctou

BaRu-Aru *Amarelis