Poselství v číslech ukrytá (andělská čísla): 22 – 33 – 44 – 77 – 88 – 206 – 222 – 525

22 – 33 – 44 – 77 – 88 – 026 – 206 – 222 – 525 … pokud poslední dobou vídáte některou z těchto číselných kombinací … a ne a ne se jí „zbavit“, jste na správné adrese. Stejně jako já 🙂 Lze totiž předpokládat, že vám některé z těchto čísel nese vzkaz. Takovému “dopisování si s Vesmírem” říkáme andělská čísla.

Teorii o významu a vlastnostech čísel jsme si nedávno nastínili v prvním ze série článků nazvaných „Poselství v číslech ukrytá“. Když to tak pocítím, budu pro Vás tato poselství příležitostně uveřejňovat.

 

Andělská čísla včera i dnes

Jak si naštěstí můžete sami lehce ověřit, není to jen současná disciplína „ulítlých esoteriků“. Jedním z jejích zastánců a propagátorů byl už řecký matematik, filosof, astronom i kněz v jedné osobě – Pythágoras ze Samu. Pravděpodobně nebyl první, kdo s ní přišel … rozhodně jí ale dal nám srozumitelné obrysy 🙂

Ze současných osobností navázala na pythágorejské učení americká spisovatelka a metafyzička Doreen Virtue. Ve své knize „Andělská čísla“ rozvinula a popsala významy číselných kombinací od 0 do 999. Kniha u nás poprvé vyšla v roce 2006. Je to šikovná příručka, kterou (myslím si) stojí za to mít po ruce … uvážím-li, kolika lidem už jsem s tímto vydáním měla možnost zprostředkovat význam jejich číselného vzkazu. A kolikrát jsem také slyšela větu: „To sedí.“

Dnes bych se tedy i s Vámi chtěla podělit o výklad čísel zmíněných hned v úvodu. Jsou to čísla, která kolem mě krouží v mnoha podobách. Tedy nejen skrze mé vjemy, ale také skrze ty, kdo si je ke mně chodí číst.

 

22 – 33 – 44 – 77 – 88 – 026 – 206 – 222 – 525

22

Tvé hluboké přesvědčení se projevuje zázraky a skvělými novými příležitostmi. Zachovej si víru!

33

Kolem tebe je mnoho nanebevzatých mistrů, kteří ti všestranně pomáhají. Přišli ti pomoci s tvým posláním a jako odpověď na tvé modlitby. Nalaď se teď na ně a zeptej se jich, na cokoli chceš.

44

Obklopuje tě mnoho andělů. Své anděly požádej, aby ti pomohli s čímkoli, co přinese mír tobě i tvým blízkým. Neříkej andělům, jak napravit situaci. Jen je požádej, aby ji napravili. Božská nekonečná moudrost Stvořitele tě (prostřednictvím andělů) vede ke skvělému a důmyslnému řešení.

77

Přijmi blahopřání. Po myšlenkové i hmotné stránce jsi na dobré cestě. Drž se svých záměrů a stůj si za svým.

88

Velká hojnost je tvoje. V tvém životě je stále více prosperity. Buď vděčný/á a nezapomínej dávat z těchto darů druhým podle toho, jak se budeš cítit veden/a.

026 – 206

Tvá víra v Boha zajišťuje, že tvé materiální potřeby jsou vždy uspokojeny. Zachovej si víru a otevři se přijímání.

222

Věř, že vše bude v pořádku. Nedělej si zbytečné starosti, neboť tato situace se sama vyřeší k dobru všech zúčastněných.

525

Důvěřuj a měj víru, že změny, které přijímáš, vedou k tomu nejlepšímu. Z těchto proměn bude mít prospěch každý.

 

 

Kéž je i Vám poselství z andělských čísel světýlkem na cestě …
Budete-li potřebovat, napiště si o něj 🙂

 

S láskou a úctou

BaRu