BACHA BACHA – NÁSLEDKEM KORONY PROCHÁZÍM TRANSFORMACÍ SEBE I SVÝCH SLUŽEB. TAKŽE: DOPROVÁZENÉ VÝLETY ANO, ALE CENY ZDE UVEDENÉ NEPLATÍ. NABÍDKA SE TAKY UŽ POSUNULA NĚKAM JINAM. TEXT ZKRÁTKA MUSÍ PROJÍT KOMPLET REVIZÍ. PROTO SI RADŠI ZAVOLEJ O PODROBNOSTI (tel.: 736 249 045). ANEBO MRKNI DO CENÍKU SLUŽEB. TEN JE AKTUÁLNÍ A PLATNÝ …

Průvodcované výlety

po Beskydech

– pro pěší i bajkery

 


STOJÍŠ O RELAX NEBO DOBRODRUŽSTVÍ V SRDCI BESKYD ???

Rádi tě s JaGou pohostíme a provedeme po našich kopcích.

JaGa je navíc kovaný bajker a na kole tě tu protáhne cestou necestou.

Cena našeho společného času je 200,- Kč za hodinu výletu, s možností využít doprovodné vozidlo na výchozí / cílové body mimo Čeladnou.

Start a cíl je na Zámečku na Čeladné. V srdci Beskyd, kde také prožiješ své konstelace, diagnostiku, malování … to, pro co si za mnou přijdeš.

Na Zámečku se můžeš ubytovat a využít tu čas jen pro sebe. Případně ho trávit s námi. Já tu žiji a působím, JaGa to má kousek, takže pohoda.

Máš-li zájem, objednej se 🙂

Nejsme profíci a nejsme nijak certifikovaní průvodci. Prostě jen milujeme naše hory, které dobře známe. Nebudeme ti povídat o geomorfologii, historii zdejších sídlišť a významu památek. Prostě s tebou půjdeme krajinou. Respektive ty s námi. Půjdeme společně. A to je to nejvíc, co ti můžeme a chceme dát.

Tel. 736 249 045

Výlet není podmíněn předchozí konzultací u mě. Jsou nebo mohou to být na sobě nezávislé aktivity 🙂 Ale také může být výlet obohacením či doplněním naší konzultace či přímo terapie. Jak chceš nebo potřebuješ. A jak si to sedne.


 

No a jestli tě zajímá, jak jsem já k takové aktivitě přišla, čti:

Jak se ze mě stala horalka? 🙂
… tedy nikoli tatranka. Horalka … abyste si to jako nepletli, jo?

Od samého počátku mého působení v Beskydech mě JaGa vláčí po horách. Je totiž horal tělem i duší. A naštěstí pro mě také velmi citlivý průvodce. Hory mě začal učit znát nejprve v zimě (přišla jsem sem v listopadu). Pod nánosy sněhu nebo bláta, v mrazu nebo za deště. Mě – nezkušenou a tímto typem turistiky zcela nepolíbenou cukrovou panenku. No ale zvládli jsme to vždycky suprově. Vybaven pro nás oba horkým sladkým čajem, podsedáky na chvíle pohody, bundami na chvíle nepohody, nesmeky proti strachu, pišingry pro elán … vždycky každý extrém ukočíroval. Ale hlavně – nikdy mě nepustil do ničeho, co bych nezvládla.

Za ty roky po jeho boku se mi turistika v Beskydech stala radostí, životní vzpruhou, pohodou, něčím, co je pro mě výjimečné a kouzelné každý den. Protože každý den je to tu úplně jiné. A i ve vztahu mezi námi je každý den něco jiné. Tak si to užíváme.

Energie našich kopců jsem nakonec začala i malovat do obrazů … a tisknout na trička. Mrkni skrze prokliky.

Srdcem v Beskydech

 

S láskou a úctou

BaRu-Aru
Tel. 736 249 045