Regresní terapie – veliký krok v osobním rozvoji

Regresní terapie. Pojem, který na mě poprvé vyskočil z knihy Barbary Erskinové „Žila jsem již před staletími“. Zahnízdil se a spoustu let čekal.

Na mysl mi zpátky přišel před rokem – tehdy jsem stála v jedné krásné ostravské zahradě – pod korunou velmi nemocného stromu. Ten strom ke mně mluvil. Věděla jsem, co mi říká, ale nechápala podstatu. Vlastně jsem si připadala jako blázen … opravdu na mě mluví strom? … Snažila jsem se to rozklíčovat všemi možnými způsoby. Marně, samozřejmě. Nebyla jsem připravená.

Letos v červenci uplynul od této nezapomenutelné události rok … a já téměř na den přesně od tohoto výročí (13.7.) poznala Tomáše Štropa. Nenápadného kluka, ke kterému mě dovedly – tak jako vždycky – tři signály. Vzkaz mých andělských průvodců.

Tomáše byste na první pohled neodhadli na terapeuta. A už vůbec pro něco tak tématicky náročného, jako je regrese. Ale já neměla potřebu pochybovat – vždyť nás dohromady svedli andělé.

Že jsme se přes jiná témata nakonec dopracovali k mému stromu, je nad Slunce jasné. Že jsem díky Tomášovi zase zapasovala další veliký dílek svého životního puzzle, je taky jasné. A tak mi dovolte prezentovat tuto zkušenost jako pozitivní referenci na skromného, pečlivého a hlavně velice kvalitního terapeuta regresní terapie, jakým Tomáš Štrop opravdu je.

Takže závěrem: Pokud cítíte, že už se potřebujete po své životní cestě posunout někam dál nebo hledáte odpověď na zásadní životní otázky, zkuste to třeba přes regresi. Doporučuji z osobní zkušenosti.

Pro ty, kdo s tímto tématem rezonují a zvažují, koho oslovit, uvádím kontakt na Tomáše v záložce Odkazy.

S láskou a úctou

BaRu