Rychlovku za stovku … zavedla jsem přátelskou cenu – cenu pro přátele

NOVINKA v Ceníku a mých službách – zavedla jsem “Rychlovku za stovku”. A mám z ní velikou radost. Jupíííí 🙂 Přečti si, o co jde, ať víš a můžeme tu radost sdílet společně 🙂 🙂 🙂

O co jde, když si spolu řekneme …

… dáme Rychlovku za stovku

… ?

… jde o rychlé a krátké konzultace u kávy či po telefonu

… jde o přátelskou cenu, cenu pro přátele 🙂

Když už víš, o čem je diagnostika z automatické kresby, když už patříš mezi lidičky, kteří mi prošli rukama a znáš moji práci, když chodíš opakovaně a víš, o čem to všechno je, je pro nás hoďka často úplně dostačující.

Ty během hoďky poznáš, na čem jsi a já prožívám radost z naplněného poslání.

Konzultace v délce do 1 hoďky času (slovy do šedesáti minut) včetně přivítání a rozloučení ti moc ráda poskytnu za 100,- Kč. Ať jde o cokoliv z portfolia mých pracovních schopností, dovedností, vědomostí.

Je to taková přátelská cena – cena pro přátele, která tebe nevyčerpá a mě obohatí … za konzultaci, která tebe obohatí a mě nevyčerpá.

Přesáhneme-li pracovně délku 60 minut, pak je cena konzultace od počátku 200,- Kč za každou započatou hodinu. Včetně té první. Jako při regulérní terapii / diagnostické konzultaci v poradně. Viz Ceník.

—-

Proč jsem “Rychlovku za stovku” zavedla?

  • Pro sebe, pro nové klienty i pro stávající přátele.
  • Jako odezvu na vaše i moje potřeby 🙂
  • Abychom měli možnost navázat na diagnostiku tak, jak se nám to v praxi děje … a abychom si tu návaznost mohli zúčtovat, jak se v praxi neděje.
  • A protože se pořád něco učím 🙂 Tedy samozřejmě i sebehodnotu.

Spousta z vás mi telefonuje, nebo za mnou přichází domů, do mého soukromí, pro své poznání, ubezpečení, obohacení, pro svůj relax, pro svůj rozvoj, v okamžicích životních rozhodnutí atd. Spojuje nás přátelství, často vzniklé už při první diagnostické práci, nebo následkem silných prožitků na cestě sebepoznání při kurzech a ozdravných pobytech. Je nám společně moc fajn, tak je to i přirozené – trávit takto dál společný čas. A je super, že se nám to tak děje. Pecka. Vážím si toho moc a moc. Je to čas oboustranně velmi obohacující.

Jak je to ale v okamžiku, kdy se mě ptáte … a nutno říci, že se mě často ptáte …

No a co vidíš? Jak to vidíš? Co vnímáš? Co mám / jak mám … ? Jak je to / co mám dělat, když … ?

Je to stále ještě záležitost společného přátelského prožitku u kávy, kamarádského telefonátu … ? Nebo už je to konzultace?

Vážím si tebe, stejně jako sebe …

Je to logické a pochopitelné, že se mě ptáš, když znáš moje diagnostické schopnosti, které jsou pro mě stejně přirozené, jako pro tebe třeba řídit auto, hrát na hudební nástroj, péct dorty, vázat věnce. A já si tvé blízkosti i důvěry moc vážím. Stejně tak si ale vážím sama sebe a svého času, který bych mohla věnovat sobě, JaGovi, Máje, něco dobrého nám třeba uvařit, upéct, jít na procházku, uklízet les, pečovat o domácnost. Ale věnuji ten svůj domácí čas tobě. A na základě tvých dotazů pak třeba i diagnostice, čtení z tvých mandalek, načítáním tvého energetického pole a tak. Zkrátka mě často i v přátelském duchu a jistě zcela nezáměrně vtahuješ v mém osobním čase, mimo objednané konzultace, do práce.

Jenže pracovních přátel, kteří přijdou na návštěvu se zákuskem či nějakou drobnou pozorností v ruce, namísto regulérní placené konzultace, je stále víc. A trávit s vámi všemi svůj soukromý čas nelze, aniž bych si připadala zahlcená. A aniž bych měla dojem, že zrazuji sama sebe tím, že tě včas neodkážu na placené konzultace do své poradny.

Z toho důvodu zavádím do praxe pojem “Rychlovku za stovku”. Tedy čas během našeho hovoru u kávy či po telefonu, kdy jsem ochotna něco ti načíst, namalovat, konzultovat s tebou tvé postupy atd. za výše stanovenou cenu ve vymezeném čase.

Děkuji, že to chápeš a jdeš mi vstříc

Věřím, že odměnit mé schopnosti pod heslem “Rychlovku za stovku” je pro tebe zcela bez problému přijatelné, tak jako pro mě nezbytné opatření. A taky věřím, že jako přítel/kyně prožiješ pocit sounáležitosti, neurazíš se a naopak třeba dojdeš poznání, že jsem pod cenou … a dáš mi to k této odměně ještě nějak najevo … slovem, penězi, dárkem, pozváním na kapučíno. Protože všichni se pořád vyvíjíme a společně rosteme.

Tak děkuji moc moc moc :-* :-* :-*

 

 

Rychlovku za stovku nově zavádím i do běžné poradenské praxe  – tedy zcela regulérně na objednání, tak toho klíďo využij 🙂

Tlf.: 736 249 045

 

S láskou a úctou

BaRu-Aru *Amarelis