Energetická trička

“Srdcem v Beskydech”

 

Vyber si i ty kopec, který je tvému srdci blízký … a kterému chceš něco ze svého srdce dát. Namaluji ti k tomu energetický obraz a přetisknu na tričko.

Jen tvůj originál, jen vaše vzájemné energie. Ty a tvůj kopec.

 

 

Beskydy …

Beskydy jsou výjimečné hory. Jsou magické a mocné. Jsou energetickým centrem a spojnicí naší části slovanského světa, studnicí naší pra-moudrosti a vědění.

Beskydy miluji. Jsem tu doma. A proto si – z titulu Amarelis, princezny beskydského draka – dovoluji vynést na světlo (tedy na povrch) to, co je nám známé, ale očím druhých skryté. Energie z nitra. S požehnáním draka i s požehnáním hor, které střeží.

 

Proč nosit tričko “Srdcem v Beskydech”?

Pomůže to tobě, pomůže to mně, pomůže to životu a vědomé síle v Beskydech – můžeš roznášet jejich sílu, lásku i moc po světě. Na výletě, na dovolené, ve škole, v práci, na návštěvě u přátel, doma …

Jde o geomantickou práci a o energetickou výměnu. Skrze propojení srdcí. Tvého a beskydského. Skrze vystavení vaší vzájemné lásky na odiv. Skrze obrazové šíření lásky člověka s přírodou do světa. Jde o proces uzdravování vztahu k sobě a všemu živému (i zdánlivě neživému) … skrze sebe k životu, skrze život k sobě. Jde o proces splynutí s Matkou Zemí a přírodou.

 

Cesta k tričku je snadná a rychlá

 1. Ty se nadchneš pro tento záměr. Případně tě napadne, že je to super námět na dárek 🙂 a tričko si u mě objednáš.
 2. Já namaluji energetický obraz. Jen pro tebe. Ty a tvá hora, potažmo konkrétní část Beskyd, se kterými cítíš propojení. Pokud nevíš, můžeš to nechat na mně. Nacítím to. To samé platí i v případě dárku.
 3. Obraz přenesu na tričko. K srdci.
 4. Vyrovnáme si energie. Já tobě obraz a tričko, ty mně peníze (viz následující 2 odstavce)

 

Co obdržíš ty ode mě?

Dostaneš zasklený originál energetického obrazu (ve formátu A3/B3) v bílém rámu. No a samozřejmě tričko s potiskem tvého obrazu.

 

 

Co obdržím já od tebe?

987,- Kč

To je jednotná cena mé práce 🙂 … viz Ceník.

Nezahrnuje poštovné a balné.

 

 

Doplňující informace:

 • Tričko si můžeš vybrat z nabídky studia LWR Graphic z Frenštátu pod Radhoštěm, se kterým na výrobě spolupracuji. Jde o velikost, barvu a model. V základní nabídce jsou modely Malfini Pure a Malfini Basic od Adlera.
 • Barva trička je standartně bílá. Přikláním se k ní, protože je to tak hezké, a protože na bílém tričku je ten potisk jemnější, lépe splývá s materiálem. U barevného vytváří takový pevnější krunýř. Ale můžeme jít i do barvy. To je na tobě 🙂
 • Materiál: bavlna.
 • Nemám zkušenost s funkčními tričky. Jde o potisk (vrstva nanesená na materiálu). Ale jestli znáš / víš, co a jak / u koho, ráda se naučím něco nového 🙂
 • Tričko můžeš dodat svoje, samozřejmě. Aby ti slušelo a padlo přesně tak, jak potřebuješ, případně sloužilo účelu, jaký potřebuješ 🙂 Stejně tak si můžeš nechat zhotovit tričko kdekoliv jinde. Na mojí ceně to nic nemění 😉
 • Kdybys chtěl/a triček od jednoho motivu víc (např. v barvách, velikostech, střihu atd.), možné to je. Cena každého dalšího trička od jednoho motivu je 453,- Kč.
 • Motiv energetického obrazu přeneseného na tričko může být zaměřen i jinak. Například na osoby, domácí mazlíčky, vztahy, situace … za účelem vyzdravení. Více viz energetické obrazy.

 

 

Objednání trička:

Tel.: 736 249 045

 

 

Děkuji ti, těším se na spolupráci 🙂

 

S láskou a úctou

BaRu-Aru *Amarelis

Srdcem v Beskydech: Já, Velká Stolová a Mirjen (můj andělský karavan)