VIZE 2020 (nová vlna) – tvůrčí víkend na Čeladné 29.2.-1.3.

Urči si, jaký bude tvůj následující rok. Postav si svou vlastní vizi, ať máš nějaký pevný plán a nezmítáš se od ničeho k ničemu. Rozvíjej – a to zcela vědomě – hodnoty, na kterých jsi doteď tak tvrdě pracoval/a. Stojí to za to. A vize ti v tom rozvoji může obrovsky pomoct. Osobní zkušenost.

Postavit si vizi má svůj velký smysl

Svou první vizi jsem si postavila v roce 2018. Hned na počátku. A splnila se mi do puntíku. Vizi pro rok 2019 jsem trochu odflákla … pořád jsem čekala na to až zahřmí nebo co … a splnila se mi úměrně tomu.

Rok 2020 jsem nenechala náhodě, protože vím, že to má smysl. Mít svůj plán. A tak jsem už v lednu uspořádala první běh tohoto kurzu, kde jsem si vedle metodického dohledu nad účastníky stavěla vizi i já sama. A je to super, že ji mám. Stejně jako akční plán pro její postupné naplnění.

Ujasnit si při tvorbě vize a akčního plánu pro její naplnění hodnoty, na kterých stavím a které chci dál rozvíjet, ujasnit si, do čeho chci věnvat svoji energii a potenciál, co je přání a co skutečná potřeba, uspořádat si aktivity osobní, pracovní, rodinné, volnočasové, mít jasný cíl, ke kterému chci dojít, vědět, kde chci v závěru roku být … a tak … to má grády a obrovský potenciál.

Jestli to cítíš stejně, přijď na seminář. Nabízím ti svou zkušenost, mentorský dohled, práci s tématy, pojmenování a odblokování vzorců, které by mohly během roku stát naplnění tvé vize v cestě, přívětivé prostředí a domáckou atmosféru čeladenského zámečku, kde žiji a působím.

Cena

  • 543,- Kč za sobotu (stavíme vizi)
  • 987,- Kč za sobotu i neděli (stavíme vizi a pracujeme s tvými tématy k vizi)
  • 1.000,- Kč za sobotu / 1.500,- Kč za sobotu a neděli pro pár

V oba dny začínáme v 9:00 společnou snídaní (150,- Kč za snídani si hradí každý sám při vstupu), končíme v sobotu navečer, v neděli po obědě / odpoledne.

Společná snídaně se mi osvědčila pro sladění skupiny, vzájemné vypovídání se a tvoje zklidnění po cestě atd., abychom od 10:00 mohli začít už intenzivně pracovat 🙂

S sebou

Fixy, pastelky, lepidlo, nůžky, ideálně i tvé oblíbené časopisy o životě, cestování, životním stylu …

Papíry budou. I fixy, pastelky, lepidla, nůžky budou … ale je lepší mít svoje, ať tě při práci nic neomezuje. Osvědčená osobní zkušenost.

Ubytování a stravování

si organizuje a hradí každý sám, a to nejlépe v místě konání, což je:

Zámeček na Čeladné

Zámeček na Čeladné. O Zámečku více zde: http://andelskaposta.cz/zamecek-na-celadne/

Rezervace účasti

na tlf. 736 249 045

Prosím jen závazné přihlášky. Počet účastníků omezen na 3 osoby.

Těším se 🙂

BaRu-Aru