CO JE ANDĚLSKÁ POŠTA

2016

Andělská pošta je můj původní projekt z roku 2016, kdy jsem pro vás přijímala channelingem poselství zesnulých, se kterými jste se potřebovali usmířit, vypořádat - a nenašli jste k tomu odvahu či příležitost za jejich života. Téma smrti a smíru je nosným prvkem práce geomantky, kterou jsem.

Někteří si možná pamatujete a vnímáte toto logo, které pro mě v počátcích naší spolupráce vytvořil Jirka Cír, webmaster.
Někteří možná pamatujete můj poštovní box na Andělské hoře v Jeseníkách. Jooo, to byly časy 🙂

2018

Z původního projektu mi zůstal název a doména, obsahem jsem se však dnes více posunula ke smírčím obrazům a jejich veřejnému (plošnému) prospěchu. Individuální channeling a konzultace poskytuji i nadále těm, kteří mě o to tak nějak intuitivně vyhledají a osloví. I tehdy však chodím více přes obrazy.

A světe div se - vrací se mi to nečekanými cestami.
Například tímto obrazem, který o mně pro mě v roce 2018 malovala výtvarnice Kateřina Stasiková - a já ho k prezentaci této části své geomantické práce (v tématech smrti a smíru) stále ráda používám.

BaRu-Aru: energetické obrazy z Beskyd

A takhle je to s Andělskou poštou dnes

Dnes pojmem "Andělská pošta" chápejte v mém podání především galerii energetických - smírčích - harmonizačních obrazů. Biorezonátorů, se kterými máte možnost samostatně nahlédnout do hlubin svého podvědomí.

Kéž vám přinesou radost, smír a užitek.

BaRu-Aru